Etkili Yara Bakımı ile Tüm Yaralarınız İyileşebilir

Yara; kesik, yanık ya da farklı sebeplerden dolayı vücudunuzun doku bütünlüğünü bozan hasarlardır. Ancak insan vücudunda iyileşmeyen hiçbir yara yoktur. Bir yaranın geçmemesinin sebebi gerekli koşulların sağlanmamış olmasıdır. Yaranın iyileşmesi için gereken oksijen gerekli bölgeye gitmediğinde iyileşme olmaz. Bu yüzden yara tedavisi doğru şekilde yapılmalıdır. Bilimsel yöntemlerle yapılan tedavi yöntemleri tüm yaraların iyileşmesini sağlar.

0505 310 55 37 | 0505 395 52 52

Evinizde Yara Bakımı Tedavisi Alın

Uzmanlarımız tarafından uygulanan evde yara bakımı ve evde yara tedavi hizmetleri sayesinde yaralarınızdan kurtulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Belirlenen randevu tarihinde ekiplerimiz evinize gelerek gerekli tüm ekipmanları ile en etkili tedavi sürecini planlayarak iyileşme sürecinize olumlu katkı sunacaktır.

Yara tedavisi hakkında detaylı bilgiler

Tedavi hakkında gerekli sunumlar

Hastalarımızın yara iyileşme aşamaları

 

Yara Bakımı Tedavisinde Uzman Personellerimiz Sizinle

Ekiplerimiz yara bakımı konusunda uzman personellerden meydana gelir. Sağlık alanında etkili bir geçmişe sahip doktor ve hemşireler eşliğinde hizmetlerini yürüten firmamız; evinizde yara bakım uzmanı doktor ve hemşire tarafından ziyaret edilerek sonuç odaklı bir tedavi yürütülmesini sağlıyor. Uzmanlarımız bu alanda düzenlenen birçok hizmet içi eğitime katılmış ve dünyada kullanılan en bilimsel yöntemler konusunda donanımlı ve birçok sertifikaya sahip kişilerdir. Uzman ekipler tarafından zamanında yapılan müdahale ile tüm yaralarınız iyileşebilir.

Yara Bakımı Sürecinde 7/24 Danışmanlık Hizmeti

Yara bakımı tedavisinde fark yaratan firmamız sizinle sadece tedavi saati içinde değil, mesai saatleri dışında da iletişim halindedir. Takip ettiğimiz hastalar ve bu kişilerle ilgilenen yakınları günün her anı telefon üzerinden bizimle iletişime girerek görüş alabilir ve istediği konuda bize danışabilir. Müşteri ilişkileri görevlilerimiz bu konuda sizlere en etkili yardımın sunulmasını sağlayacaktır.

Yatak Yarası Nasıl Önlenir ?

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi

Etkili Yara Bakımı Hizmeti İçin Bizimle İletişime Geçin

Tüm tedavi süreçlerine etkin olarak katılan uzman ekiplerimiz, sizlere evinize kadar gelerek yara bakım hizmeti vermektedir. Her türlü yaranızın tedavisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Verdiğimiz hizmet kapsamında gizliliğe son derece önem veriyoruz. Mahremiyetinizi korumak adına bizimle paylaşmak zorunda kaldığınız tüm sorunlarınızı üçüncü kişilere açıklamıyoruz.