+905053105537 halime37@gmail.com

Hasta Yorumları

guest
51 Yorum
En Yeni
En Eski Popüler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Neslihan Türedi
Neslihan Türedi
7 saat önce

Merhaba babamda bası yarası oldu. Halime hanım yoğun temposuna rağmen, hemen vakit ayırdı. Öncelikle güler yüzü, samimiyeti ve insanı rahatlatan tavrı ile çok farklı. İşinin ehli, tam bir yara bakım uzmanı. Yaraya her aşamasında farklı yaklaşım göstermek gerektiğini gösterdi. Takibi, ilgisi, gerek uzaktan, gerek eve gelerek çok güzel gerçekten. Yara bakımı konusunda hastanızı gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz

Handan S.
Handan S.
1 gün önce

Merhaba, annemde bası yarası oluşmuştu ve küçüktü bununla başa çıkabiliriz sandık ve çeşitli ilaçlar vs kullanarak baş etmeye çalıştık, fakat bu bize zaman kaybından başka bir fayda sağlamadı yara bayağı büyüdü ve derinleşti, hastanın acı cekmeside cabası , ne yapabilirim diye araştırırken int Halime Aydın hanım ve ekibine rastladım. Irtibata gectim, sağolsunlar hemen dönüş yaptılar, zorlu ve uzun bir süreçti Halime Hanim ve ekibi sayesinde doğru ilaç, doğru malz kullanımı ve doğru pansumanla sonuca ulaştık sayelerinde, randevu gün ve saatinde hiç bir aksaklik ve sorun yaşamadık. Son derece disiplinli ve yenilikçi bir ekip. Artık sonuca ulaştık ve yaramız kapanmak üzere.Tabii… Daha Fazlası »

Ergül
Ergül
7 gün önce

Halime hanım gerçekten işinin ehli. Çok ilgili. İşini takip ediyor ve hasta yakınlarını bilgilendiriyor. Biz çok memnun kaldık. Allah razı olsun.

Deniz Derya
Deniz Derya
15 gün önce

Halime Hanım işinde profesyonel yenilikleri takip eden ,hastalarını detaylı bilgilendiren ve destek veren bir Yara Bakım Uzmanı. Karşılaştığımız yatak yarası ile nasıl mücadele edeceğiz endişeleri yaşarken Halime hanımla tanıştık tüm samimiyetiyle bize gerek eve gelip gerekse uzaktan destek verdi. Halime Hanım ile karşılaşmamızı bir şans olarak görüyorum çünkü ortalıkta yara bakımı ile ilgili çok fazla kirli bilgi dolaşıyor pek çoğu da maalesef eski yöntemler.. kendini bu konuda geliştirmiş uluslararası literatüre hakim en modern yara bakım yöntemleri için Halime Hanımı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Neval Dede
Neval Dede
27 gün önce

Annemin sırtındaki bası yarasını çeşitli ilaçlar ve ürünler kullanmamıza rağmen iyileştiremezken, hastanenin tavsiyesi ile Halime Hanım’la tanıştık. Kendimizi çaresiz hissettiğimiz bir zamanda Halime Hanım pozitif ve profesyonel yaklaşımıyla bizi rahatlatırken uyguladığı tedavi sayesinde annemin yarası hızla iyileşmeye başladı. Annem hastaneye yattığı dönemde bile arayıp sormayı, hemşireleri yönlendirerek yara bakımını takip etmeyi bırakmadı. Kendisine desteklerinden ötürü çok çok teşekkür ederiz 🙏🏻Yara bakımı konusunda hastalarınızı gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz yegane kişidir 🌸

Muhammed Necmeddin AKTAŞ
Muhammed Necmeddin AKTAŞ
1 ay önce

Halime Hanım, nezaketi bilgisi bilgilendirmesi gerçekten üst düzey, işinin ehli ve donanımlı. Çok teşekkür ederiz kendilerine

Hulya atac
Hulya atac
1 ay önce

Selamun aleykum bazan kul daralmadan hızır yetişmez biz artık yatak yaralarının iyileşmesinden umudumuzu kesmiştik yaşlı ölumkirigi olan halam yarasından dolayi cook acı ceyordu ki halime hanımla tanıştım allahim ne güzel insanlar var kibar nayif isinde uzman hastamız yatsada yaraların acısından kurtuldu teşekkür ler halime aydın ve ekibine insanı çaresizlikten kurtaran rabbime hamd olsun ve vesile olan saglikcilarimiza sonsuz tesekkurler

Olcay Şensöz
Olcay Şensöz
1 ay önce

Halime hanım çok ilgilendi. Annemin yarasını bir türlü geçirememiştik. Geldi ne kullanıp ne kullanmamamız gerektiğini anlattı. 15 gün içerisinde yara tamamen iyileşti. Çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederim.

Beyhan - Ümit Deveci
Beyhan - Ümit Deveci
2 ay önce

Annemizde oluşan yatak yarası sonucunda bir ortak tanıdığımızin tavsiyesi ile Halime hanıma ulaştık. Kendisi hemen devreye girdi. Hem çok bilgili hem de çok ilgiliydi. Hemen bası tedavisi uygulamamız gerektiği teşhisini koydu ve başladık. Annemizin yaşı ve sürekli yatıyor olmasindan dolayı süreç biraz bize uzun gibi geldi ama sonuçta başarıya ulaşınca hepimiz rahatladık. Halime hanım bu süreçte hep yanımızda oldu. Yapmamiz gerekenleri bikmadan usanmadan gösterdi, sürekli destek ve moral verdi. Kendisine çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılarının devamını diliyoruz.
Saygı ve sevgilerimizle.

Didem Düzenli
Didem Düzenli
2 ay önce

Halime Hanım, tecrübesi, ilgisi ve güler yüzü ile bize çok yardımcı oldu.Sayesinde stoma ile nasıl başa çıkacağımızı öğrendik.Verdiği hizmet ve eğitim ile eşimin stoma etrafında oluşan yaraları iyileşti ve ızdırap dolu günlerimiz sona erdi.İşini severek yaptığı çok belli.Teşekkür ederiz Halime Hn.iyi ki varsınız 🌺

Nurtek Koçak
Nurtek Koçak
2 ay önce

Aldığım hizmetten kat kat memnunum.Allah razı olsun. Halime hanımı tesadüfen tanıdım.Zor anımda yanıbaşında oluverdi.Her an bilgisine başvurabildiğim güzel insan sagolsun. İşini severek yaptığı gibi hasta yakınlarına da moral veriyor.Herşey için teşekkür ediyorum.

Bülent Özsoy
Bülent Özsoy
3 ay önce

Halime Hanım yara bakım konusunda uzmanlığının yanında hastalarıyla kurduğu muhteşem iletişim ile de bence fark ve fayda yaratıyor.
Kendisi bizim hayranlığımızı kazandı. Eminim diğer tüm hastaları için de aynıdır.
Emekleriniz için bir kez daha teşekkürler.

Çağrı Süreyya Dolapcı
Çağrı Süreyya Dolapcı
4 ay önce

2017 de annemin talihsiz hastalığa yakalanıp ameliyat sonrası süreçte stoma yaralarının hastalığın bile önüne geçtiği dönemde tanıdık Sn Halime hanım i…kısa sürede yaralarımız toparlandı ve tekrar umutlarimiz yeşerdi hastalığa karşı savaşımızda…o dönemde bize aileden bir dost gibi yaklaşan Halime hanımın hakkı çok büyüktür…Allah razı olsun..çekinmeden arayıp bilgi aldığım ve en önemlisi tedavisinin etkili olduğu işinin profosyoneli güleryüzlü Halime hanıma teşekkürü bir borç bilirim..

Çağrı Dolapcı

Bulent zorer
Bulent zorer
5 ay önce

Resimlerde gordugunuz ayagim.çurumus umutsuz bir vakaydi Halime hm a gosterdim ve çabuk tedavi altina almamiz gerekiyor kurtarabiliriz bu ayaği kestirmeyiz Prof.Dr. Hakan bey ve ekibi de ayni şeyleri soyledi ve biz hep beraber inandik ve basladik onemli faktorler 1.yara bakim hemşiresi 2.iyi yara ve enfelsiyon prof Dr. 3.kalb davar cerrahi 4.oksijen tedavisi 5.iyi bir pansuman hemsiresi 6.inanacaksin ve doktoruna yardimci olacaksin hic bir zaman soylenin aksisini yapacaksin HEPINIZIN EMEGINE TEŞEKKUR EDERIM PRO.DR HAKAN BEY YARA BAKIM HEMŞIRESI: HALIME HNM KALP DAVAR CRRAHI DOKTORUMA VE EN ONEM LI UNSURLARDA YARA PANSUMAN CAN DOSTUM KAAN BEY VE TUM ANADOLU HIYPERBARIK TEDAVI MERKEZI… Daha Fazlası »

IMG-20200604-WA0018.jpg
IMG-20200604-WA0023.jpg
IMG-20200604-WA0024.jpg
IMG-20200604-WA0026.jpg
IMG-20200604-WA0021.jpg
IMG-20200610-WA0025.jpg
Bulent zorer
Bulent zorer
5 ay önce

MERHA DIYABETIK HASTALAR VR YARALARI OLANLAR GORDUGUNUZ BU PLATFORM SIZI TUM KOTU DUSUNCELERINIZI KURTARCAK TECRUBRYE SAHIP VE IYLESEBILMENIN AZMINI GORECEGINIZ YARA BAKIM MERKEZI

© 2019 Evde Yara Bakımı. Design & Seo by Web Şehri
WhatsApp Danışmanlık