+905053105537 halime37@gmail.com

Hasta Yorumları

guest
71 Yorum
En Yeni
En Eski Popüler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Güldem özbay
Güldem özbay
2 gün önce

Halime Hanım’ı internette bası yara bakımı ve tedavisi ile ilgili bilgi ararken buldum;web sayfalarını ,hasta yorumlarını ve yaptığı tedavileri inceledikten sonra kendisini aramaya karar verdim,iyikide vermişim.Annemin ciddi boyutta 4 adet bası yaralarına yaklaşık 10 gün önce tedaviye başladı ,daha şimdiden ciddi iyileşme var..sonuçun daha da güzel olacağını düşünüyorum .Halime hanım konusunda çok eğitimli ,deneyimli ve uygulama konusundada çok başarılı ..çok yoğun olmasına rağmen her an kendisine ulaşabilmeyi bilmek hasta yakınına çok güven veriyor…şimdiden emeklerine ,mesleğine duyduğu saygıya,güzel yüreğine çokkk teşekkür ediyoruz..gönül rahatlığı içinde ihtiyaçı olanlara tavsiye edebiliriz..

Emîne Sural
Emîne Sural
14 gün önce

Halime hanımı annemin ayağındaki bası yarasına harıl harıl çare ararken tanıdık çok güzel ilgilendi bizim 40 kapı çalıp iyileştiremediğimiz 5 aydır uğraştığımız yarayı toparlamayı başardı ve ilerleme kaydetti. Süreklide iletişim halindeyiz Allah razı olsun ilgisine alakası na gönülden teşekkürler..

Akif Çelik
Akif Çelik
16 gün önce

Akif Çelik   cevap Uzun bir yatışın ardından hastaneden 11 Eylül 2019’da taburcu edilirken, hastane tarafından Yara Bakım Uzmanı Halime Aydın’la temas kurmamız önerildi. Sakral bölgede, kemiklerime kadar işleyen, enfekte olmuş, derin ve geniş birden fazla yara ile eve çıktım. Halime hanım’la bu vesileyle ile tanıştım.  Halime hanım büyük bir vukufla yaramı tedaviye başladı. Önceleri çok zorluk çektim. Enfeksiyondan dolayı hastanede çok sık ve uzun yatmış bir hasta olarak yeniden ateşlenip hastaneye kaldırılmaktan korkuyordum.  Halime Hanım bana korkularımın yersiz olduğunu söylüyordu. güleryüzü, güvenlir kişiliği ve uzmanlığı ile korkularımı yenmemi sağladı. Kendime, iyileşeceğime, ateşimin çıkmayacağına güvenim geldi. Gerçekten de yapılan bakım sayesinde… Daha Fazlası »

Şennur Aksu
Şennur Aksu
18 gün önce

Halime hanıma internet vasıtası ile ulaştık. Eşimin kapanmayan yaraları ve ciddi mantar problemleri vardı .Sağolsun bir telefonumuzla eve geldi konuya sahip çıktı .Hemen tedaviyi değiştirerek anında müdahale ile yeni tedaviye başladı .Ciddi takiple 15 gün gibi kısa süreyle mantar yok oldu yara küçüldü . Tedavi nihayete ermek üzere … Halime hanım 7/24 mesleğini icra eden gerçek bir sağlık sever.
Kendisine sonsuz teşekkürler…

Dilek
Dilek
22 gün önce

Halime hnm internet uzerinden baglanti kurdum
mesajima aninda geri dondu ve yara tedavimize basladik
mesleğini seven insanlari seven hastalara inanilmaz motive eden ne yapmasi gerektigini cok iyi bilen bir hanim cok cok memnun kaldim cok cok tesekurler

Hale
Hale
22 gün önce

Halime hanım sizinle internet üzerinden tesadüfen bağlantı kurdum.Ziyaretiniz sonrası işinize verdiğiniz emek “iyileştirme”gayretinizi bizzat gördük.sabrınız ve bu zor işi başarıyla yaptığınız için teşekkür ediyoruz.saygılar

Hakan Özen
Hakan Özen
22 gün önce

Halime hanımın yanık tedavimiz sırasında göstermiş olduğu ilgi alaka doğru tespitler istediğimiz an ulaşılabilir olması gerçekten çok profesyonel bir durumdu. Tedavi sürecinde yaptıkları için teşşekkür ederiz.

Birgül
Birgül
22 gün önce

Annem 7yıldır hasta ayak parmaklarında yaralar var halime hanımı tesadüf tanıdım ama kendisi konusunda uzman ve işinin ehli birisi aynı zamanda güven veren uyumlu 3 gün olmasına rağmen yaralarda iyileşme gözlendi kurumunuzu ve halime hanımı tebrik ediyorum

Mehmet Halit Bozkurt
Mehmet Halit Bozkurt
23 gün önce

Halime hocamla takip ettiğim bir hasta sayesinde tanıştım.Ben hasta bakıcı yim.Babamin şekerden dolayı oldukça kötü durumda olan ve yanlış tedavi uygulanan ayağı vardı. Başka ve yanlış bir tedaviyle düzelme yerine artık enfeksiyon had safhaya gelmişti.Acikcasi ne yapacağımızı bilmez durumda ve çaresizdik. Sağolsun Halime hocam bize her türlü yardımcı oldu .Sağolsun varolsun.Allah razı olsun .

Nurcan
Nurcan
23 gün önce

Merhabalar yatağa bağımlı hastalarda en muzdarip olduğumuz konu malesef yatak yaraları. Yalnış ilaç ve tedavi iyileşmede olumsuz büyük rol oynuyor. Annem de 3 senedir yatağa bağımlı ve yaraları var. Artık ne yapacağımı bilemezken internetten yara uzmanı araştırdım ve karşıma Halime Aydın hn çıktı iyi ki de çıktı hemen aradım ve akabinde evimize geldi. İnanın tedaviye başlayalı henüz 10 gün oldu yaralarda büyük oranda iyileşme var ve tabiki yüzlerde mutluluk. Mesleki bilgisi ve en önemlisi insancıl yaklaşımı ile harika bir insan her konuda yardımcı kendisine çokk teşekkür ediyorum. Bu konuda sıkıntınız varsa hiç zaman kaybetmeden kesinlikle Halime Hanımı arayın lütfen hiç… Daha Fazlası »

Sevtap
Sevtap
23 gün önce

Sn. Halime hanım gerçekten mükemmelsiniz ilk tedavimde bile bir güven verdiniz ve iyileşme sürecinin bu kadar rahat ve çabuk olmasına sevindim şimdiden çok teşekkür ederim sevgilerimle 💕

Şenol Aksu
Şenol Aksu
25 gün önce

SN. Halime hn. Bu konuda kesinlikle uzman, bilinçli yaklaşımları kesin teşhisleri ve kullanılacak malzemeyi anında belirleyip hemen aksiyon alması mesleğine ve işine olan sevgisinden… Hele ki tarif ettikleri uygulanıp iyi neticeler alındığında verdiği olumlu tepkiler size ciddi moral oluyor. 1 aydır çektiğim bir yatak yarasında yanlış tedaviler neticesi ciddi problemler yaşarken Halime hn. a İnternet sitesi ve yorumlar vasıtası ile ulaştık. Anında doğru teşhis ve müdahale ile 48 saat içinde bariz etkisi görülecek şekilde yara ve etrafı düzelme emaresi gösterdi. Önce sağlık düsturunu benimsemiş mesleğini ve işini ön plana almış bir insan. Ne mutlu bize sizin gibi bir insanı tanıdık… Daha Fazlası »

ÖMER
ÖMER
1 ay önce

Babam 6 aydır yatalak hasta.topugunda bası yarası oluştu.kendi kendime bildiğim kadarıyla pansuman yapmaya çalıştım.iyileşme süreci uzadıkça daha çok strese girdik.Halime hanıma internette rastladım ve kendisine ulaştım.keşke en başta kendisine ulaşşaydım.ekibiyle evimize geldiler .yaraya profesyonel ve modern müdahalesi tavsiyeleri güleryüzü samimiyeti annemle beni çok etkiledi.bir abla gibi çok candan.yara bakım profesörlüğü olsa o Halime hanım olurdu.artık doğru ilaçları kullanıyoruz ve babamın yaraları düzeliyor ve daha iyi tedavi sonrasında da sürekli takip ediyor.annem hergün dua ediyor.hastanız varsa mutlaka ama mutlaka danışın yardım alın.kendisine burdan saygılarımı sunuyorum.

Mutlu
Mutlu
1 ay önce

Kızımın cerrahi operasyon sonrası iyileşmeyen yarası yüzünden çok kötü günler geçirdik.İnternette bir çözüm yolu ararken Halime Hanımın kronik yaralarda başarılı tedavilerini görünce hemen kendisine ulaştım.Bizimle hemen empati kurdu, kızımı kendi çocuğu gibi tedaviye başladı.En modern yara bakımı yöntemlerini biliyor ve uyguluyor.Şimdiden iyileşme başladı ve eminim tedavimiz bittiğinde kızım tamamen sağlığına kavuşacak.Sizin ya da yakınlarınızın yaraları yüzünden endişeliyseniz mutlaka Halime Hanıma ulaşın.Melek gibi hayatımıza girdi ve bize umut oldu.

Abdullah
Abdullah
1 ay önce

Şu pandemi ortamında bacağımda çıkan yara için tesadüf halime hanımı aradım o kadar çok ilgilendiği bütün moral bozukluğu ‘ün yok oldu sadece şunu söyleyebilirim ümütsüz olmak doğru değilmiş mükembel birisi yaptığı işi bundan iyi bilen biri bence yok Allahın bir lütfü halime hanımı tanıyan bence çok şanslı insan . Annenizi babanızı yakınlarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilir siniz

© 2019 Evde Yara Bakımı. Design & Seo by Web Şehri
WhatsApp Danışmanlık